چرا و چگونه به ما اعتماد کنید

 

چنانچه بتازگی بجمع ما اضافه شده اید جهت تنویر افکار و تایید مطالبی که در پایین همین صفحه آمده  براحتی با یک کلیک بر روی لینک زیر از گویاترین سند ما که تراکنش و رضایت بیش از هزار مشتری عزیزمان میباشد بازدید کرده و ادامه مطالب را نیز مطالعه فرمایید.

 

https://t.me/Customersatisfactions

 

تیم فات چمپیون قریب به 3 سال پیش با همدلی و تشکیل مجموعه ای از حرفه ای ترین آلتیمیت بازان ایران ایجاد و راه اندازی گردید و طی این مدت همواره در راستای آموزش و ارتقای سطح و کیفیت اعضای کانال کوشیده وهمچنان نیز بعنوان پیشتاز در جمع حرفه ایها بزرگترین چنل حرفه ای فیفا آلتیمیت را هدایت میکند.

 

 

نکته قابل توجه در فات چمپیون این است که کانال ما هیچگاه خرید و فروش نگردیده و نخواهد شد (مشکل بزرگ و جدید دست به  دست شدن کانالها و سو استفاده صاحبان بی نام و نشان جدید آنها از اعضا)و سوابق ما از ابتدا بنام خودمان ثبت گردیده و خواهد شد. کانال ما هیچ در آمدی از راه تبلیغ نداشته و ندارد و به جرات ادعا میکنیم که اعضا عزیز و وفادار کانالمون ، اعتبار ما و گنجینه ای دست نیافتنی برای دیگران خواهند بود. 

 

 

 

در راستای حفاظت و صیانت از امنیت اعضا کانال ، تیم ما در امور خرید و فروش امن کوین ،خرید و فروش امن اکانت ،ارائه اکانتهای امن ظرفیتی و سایر امور تجاری مربوط به بازی فیفا نیز بعنوان پیشقدم این امور وارد گردیده و طی این سالها به لطف شما مشتریان عزیز صاحب اعتبار و افتخار فعلی گردیده است.

 

آفتاب آمد دلیل آفتاب


 

تمامی حقوق محفوظ به تیم فات چمپیون می باشد . اولین مرجع تخصصی فیفا آلتیمیت تیم در ایران 2018 ©