راهنمای کار در پنل  

 تمامی سعی ما در طراحی این سایت سادگی و سهولت کار با آن بوده است.

 

خواهشمندیم در ابتدا قوانین و مقررات سایت و همچنین پاسخ به سوالات و ابهامات را  بدقت مطالعه فرمایید.

توجه توجه : در هنگام استفاده از پنل  حتما میبایست کیبورد لاتین باشد

 

 

1- برای شروع بکار با پنل ابتدا میبایست در سایت ثبت نام کنید،بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید و پس از تکمیل فرم ثبت نام وارد ایمیلی که ثبت کرده اید شده و بر روی گزینه  بزنید ،اکنون میتوانید وارد پنل شده و کار با آن را آغاز کنید.

2- در صفحه اصلی هم از طریق منو بار بالا و هم از طریق کلیک بر روی گزینه مورد نظرتون وارد پروسه ثبت اطلاعات اکانت برای فروش و یا خرید بشوید.

 

3-در این مرحله  تایید نوع کنسول از شما درخواست میگردد.

4-حال وارد بخش تعرفه ها  میشوید توجه داشته باشید توضیح کامل تعرفه ها ،زمان تقریبی انجام تعرفه و قیمت آنها با توجه به میزان کوین شما در هر کادر درج گردیده آنها را بدقت مطالعه کنید و سپس بر روی تعرفه انتخابیتان کلیک کنید،تاکید مینماییم در انتخاب تعرفه دقت کافی را مبذول نمایید.

 

5-هم اکنون وارد قسمت ورود میزان کوین اکانتتان و محاسبه مبلغ آن میشوید ،مقدار کوین موجود در اکانت  را یا بصورت تایپی و یا با کشیدن نشانگر نوار زیر آن ثبت نمایید(توجه کنید مقدار اعلام شده باید دقیقا با موجودی اکانت برابر باشد و همه کوین اکانت تخلیه و صفر خواهد شد) ،سیستم بصورت خودکار مبلغ کوین شما را بر اساس تعرفه انتخابی و مقدار کوین محاسبه و نمایش میدهد،برای اینکار کافیست بر رو دگمه   کلیک کنید تا مبلغ بنمایش در بیاید.

 

پس از ورود تعداد کوین و مشخص شدن مبلغ آن وارد صفحه بعدی بشوید.

 

6- در صفحه جدید اطلاعات ایمیل و پسورد اکانت EA شما میبایست ثبت گردد، (برای اینکار باید از باز بودن ترنسفر وب اپ اکانت خود مطمئن باشید  در صورت عدم اطلاع بر روی گزینه چک کردن ترنسفر اکانت کلیک کنید) چنانچه به هر کدام از آنها دسترسی ندارید با کلیک بر روی آموزشها براحتی میتوانید آنها را بازیابی و ثبت کنید.

7-در صفحه بعدی میبایست بک آپ کدهای اکانت خود را وارد کنید چنانچه اطلاعات کافی از بک آپ کد و طریقه بدست آوردن آنها را ندارید بر روی گزینه های بالای صفحه کلیک کنید تا هم توضیح اینکه کدها چه هستند و همچنین روش ساده بدست آوردن آنها را مطالعه و یاد بگیرید.

بک آپ های 8 رقمی گرفته شده را(بدون شماره ردیف آنها)در کادرهای مخصوص تایپ کنید و توجه کنید بدون اشتباه و هر 6 سری حتما میبایست درج گردد.

 

با فشردن دکمه   وارد آخرین قسمت کار بشوید.

 

8-در این صفحه مشخصات بانکی خود را ثبت نمایید برای شماره کارت کافیست 12 رقم آنرا پشت سر هم تایپ بفرمایید  و در پایان بر روی دکمه  کلیک کنید.

 

9- تبریک میگوییم درخواست خرید و یا فروش شما با موفقیت ثبت گردید و با نمایش صفحه جدید شما گزارش نهایی درخواستتان را مشاهده مینمایید.

 

برای تسریع در تایید و آغاز عملیات انتقال کوین خواهشمندیم توسط پیام تلگرامی ، فقط شماره پیگیری درخواست خود بدون هیچگونه متنی، به آیدی ادمین در تلگرام ارسال فرمایید .از این لحظه شما میتوانید در منوی پیگیری از شماره پیگیری و وضعیت لحظه ای اکانت مطلع شوید .همچنین کلیه مراحلی که بر روی اکانت و کوین شما انجام میپذیرد توسط ایمیل نیز به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

بجهت سهولت در پیگیری ربات تلگرامی ما نیز در هر لحظه از شبانه روز نمایشگر وضعیت آنی اکانت شماست.

Fut_Champion_Bot@

امیدواریم که کار با پنل برای شما ساده و لذت بخش بوده باشد.

 

 

 

 

تمامی حقوق محفوظ به تیم فات چمپیون می باشد . اولین مرجع تخصصی فیفا آلتیمیت تیم در ایران 2018 ©