پاسخ به سوالات و ابهامات

بعد از اطلاع از قیمت و تعرفه های خرید کوین ،اطلاعاتی را که لازم میباشد در اختیار ما قرار میدهید سپس طبق زمان اعلام شده پروسه انتقال کوین موجود در اکانت شما آغاز میگردد و سرانجام پس از انتقال کوین و تخلیه آنها ، اکانت شما و وجه کوین فروخته شده ، به شما تحویل میگردد.توجه داشته باشید کل کوین موجود در اکانت شما تخلیه میگردد نه قسمتی از آن و در صورت تغییر پسورد اکانت در حین انتقال کوین هیچگونه پرداختی انجام نمیشود.(توصیه میکنیم حتما تمامی موارد سوالات را مطالعه کنید تا بعدا دچار مشکل نگردید).

پس از پایان انتقال کوین و تخلیه کوین ،اکانت و وجه کوین به شما تحویل میگردد.

خیر ، کلیه عملیات انتقال کوین توسط ربات اختصاصی فات چمپیون و بصورت کاملا اتوماتیک انجام میپذیرد و در طی انتقال هیچ نیازی به حضور شما نیست.

وجه کوین شما پس از اتمام عملیات انتقال و تحویل و عودت دادن اکانت به شما از طریق شماره کارتی که ثبت کرده اید بصورت (کارت به کارت) بحسابتان واریز و رسید آن برایتان ارسال خواهد شد.

خیر ، تسویه حساب بر اساس روش دو سال گذشته ما ، فقط و فقط پس از انتقال کوین انجام میپذیرد.

برای دریافت پاسخ ،کافیست با یک کلیک بر روی https://t.me/Customersatisfactions بیش از 1000 تراکنش اخیر تیم ما در رابطه با خرید کوین از مشتریان عزیزمون و امتیازی که بما داده شده دیدن کنید.

مبنای کاری تیم فات چمپیون امانتداری ، صداقت کاری و رو راستی با مشتریان عزیز میباشد. ما هرگز متوسل به تزویر اعلام انجام چند ساعته و دریافت اکانت مشتری به هر روش غیر اصولی نمیشویم ، زمان اعلامی تعرفه ها کاملا واقعی است .

خیر، در انتقالهای کوچک این امکان وجود دارد ، تیم فات چمپیون بزرگترین و قویترین مجموعه خریدار کوین در ایران ، امکان انتقال این حجم کوین را بصورت دستی ندارد و علیرغم هزینه بالا روبات اختصاصی خود را تهیه نموده و همواره خریدار هر میزان کوین مشتریان عزیز میباشد.

خیر ، در طی زمان انتقال بهیچ‌وجه امکان ورود به اکانت را ندارید، در صورت عدم رعایت هر گونه خسارت احتمالی مستقیماً متوجه خود شما خواهد بود. توجه داشته باشید فقط ورود به آلتیمیت سیستم را دچار اختلال خواهد کرد و بازی کردن در سایر بخشهای فیفا بدون ورود به آلتیمیت مجاز خواهد بود. متذکر میگردد سیستم روبات انتقال بشکلی طراحی شده که هر گونه ورود به اکانت را با ثبت آیپی و زمان ورود اعلام نموده و بلافاصله اکانت از سیستم ریجکت خواهد شد.بنابراین اکیدا توصیه میکنیم از ورود به اکانت اجتناب کنید.

سیستم ما بجز کوین داخل اکانت با هیچ بخش دیگری از اکانت مرتبط نیست و فقط کوین خریداری شده برداشت میشود.

سیستم ما کل کوین موجود داخل اکانت را برداشت میکند و مقدار کوین در انتها صفر میگردد.توجه کنید چنانچه مثلا 500 کا کوین داخل اکانت باشد و شما 400 کا ثبت کنید کل کوین شما برداشت شده و زمان تسویه حساب نیز فقط وجه 400 کا بشما پرداخت میگردد و هیچ اعتراضی پذیرفته نیست. حال برای اینکه چنین مشکلی پیش نیاید براحتی برای نگهداری مثلا 100 کا کوین ،میتوانید آن مقدار را بازیکن خریداری کنید و در کلاب نگهداری کنید ، بعد از تخلیه و تحویل اکانت آن را بفروش برسانید تا 100 کا کوین برایتان باقی بماند.

خیر نیازی به اعلام و خواندن کد توسط شما نیست.

توصیه اکید ما بعد از تحویل اکانت به شما «« تعویض »» حتمی رمز اکانتتون میباشد. در صورت عدم تعویض رمز عبور اکانت تیم فات چمپیون در قبال مشکلات ناشی از این کار هیچگونه مسئولیتی را نمیپذیرد. چنانچه برای اینکار نیاز به راهنمایی داشتید ادمین خرید کوین مشتاقانه با شما همکاری خواهد نمود.

تحت هیچ عنوان قبل از نهایی شدن میزان کوین ،اکانت را به ما تحویل ندهید.ملاک محاسبه ما میزان موجودی اکانت در زمان تحویل خواهد بود و بهیچ وجه پرداخت اضافه‌ای صورت نخواهد پذیرفت.

مطابق سالهای گذشته در هر شرایطی(بغیر از ورود شما به اکانت)تیم فات چمپیون کل کوین اعلام شده شما را محاسبه و وجه آنرا بدون هیچگونه کسری پرداخت خواهد کرد.

در تعرفه ریسکی که در واقع روش انتقال اکثر همکاران میباشد،هیچ درصدی قابل تعریفی برای ریسک بن شدن وجود ندارد چه بسا از کسانی که ادعا میکنند 30 درصد و...... بپرسید چه دلیل و مدرکی دارند ،پاسخ قانع کننده ای ندارند.بنا بر این در این تعرفه بصورت بسیار شانسی ممکن است اکانت بن نشود و ترنسفر باز بماند. در تعرفه تضمینی که روش اختصاصی فات چمپیون است هیچگونه احتمالی برای بن شدن وجود ندارد و در شرایط پیش بینی نشده و بسیار نادر اگر به اکانت صدمه ای وارد شود ،خسارت آن توسط ما تامین خواهد شد.

هیچ ارتباطی وجود ندارد در تعرفه ریسکی احتمال بن شدن همیشه برقرار است

سیستم ما ممکنه در انتقال تضمینی در نقطه ای بخاطر امنیت اکانت و بوجود نیامدن مشکلی نسبت به توقف انتقال کوین اقدام کنه ، طبیعتا چون اون مقدار کوین از اکانت شما برداشت نشده و در اکانت مونده و بهتون برگردونده شده از فاکتور نهایی کسر میشه و وجه کوین برداشت شده پرداخت میشه (این وضعیت فقط و فقط در مورد اکانتهایی که بن نمیشوند صادق میباشد)

هم زمان با ثبت نهایی شما فاکتور شما نیز صادر میگردد و بعد از آن هیچگونه تغییری در پرداخت نهایی به شما ایجاد نخواهد شد.

انتقال و فروش کوین از نظر قوانین فیفا غیر قانونی است (با توجه به فیلترهای سختگیرانه جدید فیفا ) در موارد بسیار نادر و طی اتفاقات پیش بینی نشده چنانچه در تعرفه تضمینی مشکلی برای اکانت شما پیش بیاید بواسطه تضمینی بودن انتقال تیم فات چمپیون نسبت به جبران مالی خسارت مشتری اقدام مینماید و مبلغ خسارت بر اساس *وضعیت و ارزش اکانت* از طرف تیم تخمین زده و علاوه بر مبلغ کوین به شما پرداخت خواهد شد.
تمامی حقوق محفوظ به تیم فات چمپیون می باشد . اولین مرجع تخصصی فیفا آلتیمیت تیم در ایران 2018 ©